Půjčka bez doložení příjmu

V našem článku si řekneme zajímavé informace o tom, kde najít půjčku bez doložení příjmů. V prvé řadě, si řekneme od jakých firem si můžete půjčku bez doložení přijmu vzít. Nejdříve si však řekneme něco málo o SMS půjčce neboli Finské půjčce. Takže se můžeme vrhnout na to, jak taková Finská půjčka vypadá.
 
SMS půjčka nebo také Finská půjčka je speciální druh mikro půjčky ve které věřitel poskytne v menších částkách ( jedná se o stovky až tisíce korun) půjčku dlužníkovi. Úplně celý princip této Finské půjčky spočívá pouze v tom, že má celá půjčka velmi krátkou dobu splatnosti. Ve většině případech se jedná o kompletní splacení do maximálně třiceti pracovních dnů. Jedinou nevýhodou celé Finské půjčky je příliš vysoký poplatek, většinou jde tedy o desítky až stovky procent z dané půjčky. Všechny Finské půjčky jsou v České republice nabízený v rozmezí od 400 korun do 10 000, toto však není podmínkou.
 
Jak už zde bylo řečeno, u celé Finské půjčky je maximální doba splatnosti do třiceti pracovních dnů a není potřeba k samotné půjčce doložení příjmů Dále je také zajímavé to, že všichni poskytovatelé Finských půjček díky maximální částce 5000 korun nebo také kompletní splatnosti do tří měsíců vůbec nemusí dle zákona č. 321/2001 Sb. § 1 odst. 2e a 2f uvádět RPSN. Pokud by jste ovšem vycházeli z celkového výpočtu RPSN, tedy roční sazby nákladů, tak by jste zjistili, že Finská půjčka není příliš výhodná, ve většině případech se totiž jedná o přeplacení sto až tisíců procent z půjčené částky. Další výhodou je to, že skoro všichni nepotřebují na Finskou půjčku doložení příjmů.
 
Pokud vyplníte online žádost, dáme Vám až 4.500,- Kč bez ručitele a bez náhledu do registru
 
Pokud vyplníte online žádost, dostanete půjčku do 10ti minut
 
Půjčka bez registru, bez dokládání příjmu i pro MD
 
Půjčka 100% schválení pro každého
 
Nejvýhodnější půjčky s 0% úrokem, každý dostane návrh na půjčku, splaťte půjčku včas a nezaplatíte ani korunu navíc
 
Půjčka bez registru, 0% úrok na první půjčku
 

 

Kontakt

Půjčky bez registru ihned

 

Chci až 4.500,- bez registru:

MicroCredit

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode